O FIRMIE
 

„Tarnowska Odzież” to zakład od 65 lat wpisany w krajobraz polskiego przemysłu odzieżowego.

Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości garniturów, marynarek,  kamizelek i spodni męskich.
Od kilku lat w ofercie jest również klasyczna linia konfekcji damskiej: garsonki, żakiety, płaszcze, spódnice i spodnie.
Firma specjalizuje się także w produkcji odzieży mundurowej dla szerokiego sektora branżowego z kraju i zagranicy.

Podstawą działalności jest szycie na zlecenie tzw. przerób uszlachetniający. Grono długoletnich klientów to m.in. Olivier Strelli (Belgia), The Kooples (Francja), Apollon (Belgia), Wear Wolf (USA), UDC (Belgia), Carrare (Francja), Celesta (Belgia), Vicomte A (Francja), Bruuns Bazaar (Dania).

Obecnie Firma dąży w kierunku zwiększenia produkcji pod własną marką i stworzenia sieci sprzedaży detalicznej. Powstały nowe linie konfekcji: CLASSIC, ELLEGANCE i SPORT spełniające wymagania każdego klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Firma unowocześnia technologią szycia i park maszynowy. W wyposażeniu zakładu znajdują się maszyny i urządzenia szyjące takich znanych firm jak: Juki, Pfaff, Dürkopp, Kuris, Reece, Sussman oraz maszyny prasowalnicze firmy Brisay i Hoffman.

Tarnowska Odzież to 250 osób doświadczonej kadry produkującej do 15 tysięcy sztuk odzieży miesięcznie.
Tarnowska Odzież łącząc bogate doświadczenie z nowoczesną technologią produkuje odzież najwyższej jakości, znajdując nabywców zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.